Актуелно

380,00 ден

Кралицата ќе издржи

Број на страни: 390
Димензии: 205×140
Издавачка куќа: Кооперација
Година на издавање: 2021

На залиха

Сподели

Запознај го авторот

“Кралицата ќе издржи” – Дел од серијата за маратонци, со совети за исхрана, животен стил, која не учи како да стигнеме до целта.

Questions and Answers

You are not logged in