Агенда.мк

контент агрегатор

Официјалниот инстгарм-профил на „Плејбој“ објави фотографија од Памела Андерсон од 1991 година. Најпознатата плејбој-зајачица е жена со најмногу насловни страници на „Плејбој“ во кариерата,...

Официјалниот инстгарм-профил на „Плејбој“ објави фотографија од Памела Андерсон од 1991 година. Најпознатата плејбој-зајачица е жена со најмногу насловни страници на „Плејбој“ во кариерата, а обожавањето на Памела започна кога во 1990 година стана Плејбој плејмејт.

Фотографијата на која се сетила екипата на култниот магазин ја фотографирал Стефан Вејд.

Памела на фотографијата носи бел корсет со срциња и бели чорапи. Фотографијата ги воодушевила нејзините обожаватели на Инстаграм и „заработи“ повеќе од 65 илјади лајкови.

Reporter

Овој текст е превземен од Репортер. Повеќе на www.reporter.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *