Агенда.мк

контент агрегатор

Рaванија Рaванија
Најпрво би било ред да Ве поздравам…. 🙂 А, сега да кажам и некој збор за мене…. Како и сите готвачи на оваа прекрасна... Рaванија

Најпрво би било ред да Ве поздравам…. 🙂 А, сега да кажам и некој збор за мене…. Како и сите готвачи на оваа прекрасна страница, која ги задоволува различните вкусови, како и сите посетители, кои трагаат по некој рецепт, така и јас сум една од сите што воглавном ме исполнува готвењето….Еден вид на хоби ми е…Најчесто, дегустатори се моите најмили, а воедно и најстроги критичари… 🙂 Подеднакво сакам да подготвувам и солено и благо и тоа по желба на моите синови и на мојот сопруг.Се надевам дека и на Вам, почитувани читатели, кои трагате по некаков рецепт, ќе Ви се допаднат моите рецепти…. Па добрe дојдовте во мојата кујна…. 🙂

Целиот текст тука!

Moi recepti

Оваа вест е превземана од Мои рецепти. Повеќе на www.moirecepti.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *