Агенда.мк

контент агрегатор

“НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: Објавена носечката нумера за новиот филм за Џејмс Бонд  (ФОТО и ВИДЕО) “НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: Објавена носечката нумера за новиот филм за Џејмс Бонд  (ФОТО и ВИДЕО)
Американската поп пејачка Били Ајлиш ја објави насловната нумера за најновиот филм за Џејмс Бонд “Нема време за умирање’. Четириминутната балада во која се... “НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: Објавена носечката нумера за новиот филм за Џејмс Бонд  (ФОТО и ВИДЕО)

Американската поп пејачка Били Ајлиш ја објави насловната нумера за најновиот филм за Џејмс Бонд “Нема време за умирање’.

Четириминутната балада во која се зборува за предавство и очај објавена е точно на полноќ, а ја напиша најстариот брат на Алјиша, Финијас, пренесува Ројтерс.

Песната е објавена на Јутјуб и на другите канали за симнување музика.

Алјиша со оваа песна стана најмладиот музичар кој досега има напишано музика за филмовите на Џејмс Бонд.

[embedded content]

Целиот текст ТУКА!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *