Агенда.мк

контент агрегатор

Утре ќе нема вода на улицата Стив Наумов Утре ќе нема вода на улицата Стив Наумов
На ден 14.02.2020г, поради изведување водоводен приклучок Ф-80мм на ул.Стив Наумов бб (Градинка Пепелашка), прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од истата улица од 10:00... Утре ќе нема вода на улицата Стив Наумов

На ден 14.02.2020г, поради изведување водоводен приклучок Ф-80мм на ул.Стив Наумов бб (Градинка Пепелашка), прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од истата улица од 10:00 ч до завршување.

Целиот текст тука!

Faktor

Оваа вест е превземена од ФАКТОР. Повеќе на www.faktor.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *