Агенда.мк  агреагтор лого
Сабота во кафен капут и беретка Сабота во кафен капут и беретка
Оваа сабота ни ја најавува зимата. Затоа, ако денеска планирате да излегувате, облечете се топло, а ние имаме предлог како истовремено тоа да биде... Сабота во кафен капут и беретка

Оваа сабота ни ја најавува зимата.

Затоа, ако денеска планирате да излегувате, облечете се топло, а ние имаме предлог како истовремено тоа да биде и тренди.

Одберете монохроматска црна комбинација и комбинирајте ја со капут во кафенаа нијанса. Струкот нагласете го со чантичка-ремен, а аутфитот финиширајте го со беретка за романтичен и шик шмек.

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *