Агенда.мк  агреагтор лого
Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото) Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото)
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp реклама: Од убавината на која никој не останал рамнодушен на прекрасната Софија Вергера никогаш не е доста. Дека изгледа неодоливо... Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото)

Facebook

Twitter

Pinterest

WhatsApp

реклама:

Од убавината на која никој не останал рамнодушен на прекрасната Софија Вергера никогаш не е доста.

Дека изгледа неодоливо и на 49 години покажа со својата фотографија која што таа ја објави на својот Инстаграм профил во која открива како изгледа додека е на сет и е легната гола во када, по што доби куп позитивни коментари и лајкови од своите фаови.

РЕКЛАМИ:

Loading…

Facebook

Twitter

Pinterest

WhatsApp

Previous articleПост Малоун апсолутен победник на вчерашните „Билборд“ награди

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *