Агенда.мк  агреагтор лого
Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО) Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)
Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема публика, а скоро на сите гим... Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)

Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема публика, а скоро на сите гим е омилено музичко шоу
Така е и денес, при што членовите на жирито сега се тие што се поинтересни. Неколку од најуспешните „производи“ на овој натпревар денес се големи ѕвезди, а еве како изгледаа кога дојдоа на аудицијата. Додека некои денес се речиси непрепознатливи од нивното прво појавување во јавноста, други не сменија речиси воопшто.

Дарко Лазиќ  – Сега е тројно подебел

Победникот на Гранд во 2009 година претрпе најголема трансформација од своето прво појавување. Дарко, во тоа време имаше само 15 години, а беше значително послаб. И гардеробата што ја носеше во тоа време беше многу поскромна и поедноставна, со оглед на тоа што тој денес носи исклучиво брендирани крпчиња.

Ана Севиќ  – Од сосема обична девојка до комлетно сменета жена

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ за „ Ѕвезда на Гранд“ стана во 2010 година, а со исклучок на нејзината боја на коса, која остана слична на денес, таа на себе промениречеиси сè. На аудицијата, Ана изгледаше како и секоја просечна девојка. Таа призна дека ги оперирала градите и устата и го променила

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *