Агенда.мк  агреагтор лого
27 издание на фестивалот Golden Drum од 13 до 15 октомври 2021 година 27 издание на фестивалот Golden Drum од 13 до 15 октомври 2021 година
“RE:START the future“ го трансформира фестивалот Golden Drum, кој е закажан за следната година! Во своето 27 издание, фестивалот, редизајниран, ќе стане фестивалски кампус... 27 издание на фестивалот Golden Drum од 13 до 15 октомври 2021 година

“RE:START the future“ го трансформира фестивалот Golden Drum, кој е закажан за следната година!

Во своето 27 издание, фестивалот, редизајниран, ќе стане фестивалски кампус за млади, но и за оние кои се чувствуваат млади во душата, од 13 до 15 октомври 2021 година во Монфорт, место богато со морска традиција, лоцирано помеѓу Порторож и Пиран во Словенија, на само неколку чекори од морето.

Забележете ги новите датуми во 2021 година во вашите календари и со Golden Drum започнете нова иднина, полна со трансформативна креативност.

Со нетрпение очекуваме година полна со нови можности!

Повеќе информации на официјалната веб-страница на фестивалот.

Целиот текст тука!

365marketing

Оваа вест е превземена од 365 маркетинг. Повеќе на www.356marketing.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *