Агенда.мк  агреагтор лого
Dave`s Kitchen: Шпагети со ракчиња во доматен сос Dave`s Kitchen: Шпагети со ракчиња во доматен сос
Вицови за плавуШи * * *– Што вика плавуша кога ќе и дувнете во уво?– Фала за идејата. * * *– Зошто плавуша има... Dave`s Kitchen: Шпагети со ракчиња во доматен сос

Вицови за плавуШи

* * *
– Што вика плавуша кога ќе и дувнете во уво?
– Фала за идејата.

* * *
– Зошто плавуша има плави очи?
– Низ тилот и се гледа небото.

* * *…

Целиот текст тука!

Idividi

Оваа вест е превземана од Идивиди. Повеќе на www.idividi.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *