Агенда.мк  агреагтор лого
Обамејанг сака да биде легенда на Арсенал Обамејанг сака да биде легенда на Арсенал
Женска логика Патувам со градски.Преполн е и баш не ми се турка до апаратот за да ја поништам картата.Ќе ја замолам жената пред мене... Обамејанг сака да биде легенда на Арсенал

Женска логика

Патувам со градски.
Преполн е и баш не ми се турка до апаратот за да ја поништам картата.
Ќе ја замолам жената пред мене да ја поништи.
Како да и се обратам,…

Целиот текст тука!

Idividi

Оваа вест е превземана од Идивиди. Повеќе на www.idividi.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *