Агенда.мк  агреагтор лого
15 модерни и практични фризури наменети за дамите со природно виткана коса 15 модерни и практични фризури наменети за дамите со природно виткана коса
Иако природно витканата коса може да биде поеднакво тешка за одржување како и тенката коса, истата според модните експерти, се смета за неверојатно атрактивна,... 15 модерни и практични фризури наменети за дамите со природно виткана коса

Иако природно витканата коса може да биде поеднакво тешка за одржување како и тенката коса, истата според модните експерти, се смета за неверојатно атрактивна, бидејќи на дамите им дава моќен и впечатлив изглед.

Денес ви претставуваме 15 модерни фризури кои се токму наменти за вашите природни локни, благодарение на кои ќе успеете да изгледа уште повеќе шармантно, а истовремно на практичен и лесен начин да ја обликувате косата во секојдневието!

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *