Агенда.мк  агреагтор лого
Фото водич за „точно/погрешно“ позирање во седечка положба Фото водич за „точно/погрешно“ позирање во седечка положба
–> ]]> Позирањето денес стана уметност. Со негова помош може да ги сокриете аглите кои не ви се најомилени и неколкуте килограми кои никако... Фото водич за „точно/погрешно“ позирање во седечка положба

–> ]]>

Позирањето денес стана уметност. Со негова помош може да ги сокриете аглите кои не ви се најомилени и неколкуте килограми кои никако да ги симнете.

Ако често позирате во седечка положба, а сакате да имате попрофесионални Инстаграм фотки, без притоа ногата да ви изгледа предебело, раката да ви „штрчи“ и други слични забелешки, нека ви помогне овој водич.

Помош како се позира точно, наспроти што правите погрешно:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Целиот текст тука!

CrnoBelo

Оваа вест е превземена од ЦрноБело. Повеќе на www.crnobelo.com

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *