Агенда.мк  агреагтор лого
Станија тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките: Вака меша старлетата (ВИДЕО) Станија тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките: Вака меша старлетата (ВИДЕО)
Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол како во соседна Србија, така во регионот. Сепак, по завршувањето на реалното шоу... Станија тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките: Вака меша старлетата (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол како во соседна Србија, така во регионот. Сепак, по завршувањето на реалното шоу „Задруга2“ во кое учествуваше но не победи, старлетата оттаму излезе вљубена и во врска.

За најгледаниот македонски ТB магазин изјави дека повеќе не се гледа како топлес старлета и затоа во иднина  нема да објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, зашто наскоро себеси сака да се реализира како мајка.

Арно ама Станија како Станија… тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките. Па еве ја старлетата одново разголена на најновите фотографии на Инстаграм.

Малку однапред, малку одзади, малку клипче, малку фотографија… и Станија одново ја фати старата манија да се слика гола.

И не само тоа. Така подраскомотена ја покажа сета своја вештина, како се меша и танцува на летната жештина!

Vistina.mk – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *