Агенда.мк  агреагтор лого
Костимите за капење на Ева Лонгорија се совршени за дами со мали гради Костимите за капење на Ева Лонгорија се совршени за дами со мали гради
Ева Лонгорија има 45 години, пред две години стана за првпат мајка, а својот Инстаграм профил го користи да го прикаже своето секојдневие, во... Костимите за капење на Ева Лонгорија се совршени за дами со мали гради

Ева Лонгорија има 45 години, пред две години стана за првпат мајка, а својот Инстаграм профил го користи да го прикаже своето секојдневие, во кое спаѓаат и чести тренинзи.

Таа секојдневно покажува колку време посветува да се врати во форма, односно да ја одржи и дека без да се испотиме и потрудиме, не можеме да ги постигнеме саканите цели.

Свесна за своето тело, а сепак мошне природна, честопати ја гледаме и во костими за капење. Последната објава е во маслинесто-зелен дводелен костим за капење, кој одлично би им прилегал на дамите со мали гради.

Всушност, кај Лонгорија може да ја најдете потребната инспирација или модел. Таа секогаш користи едноставни модели, во кои на вистински начин го истакнува она што го има. Нема пуш-ап модели, но сепак се користи со мали трикови.

Еден од нејзинтите најомилени костими за капење, кои ги има во неколку бои е бикини, при што горниот дел е со пошироки триаголници кои создаваат и пошироко деколте и визуелно ви ги зголемува градите.

Исто така, често носи едноделни костими за капење, кои се или сосема затворени во предниот дел и подобро стојат отколку да речеме да земете некој

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *