Агенда.мк  агреагтор лого
Какви емоции има човекот на илустрацијата? Какви емоции има човекот на илустрацијата?
–> ]]> Овој забавен, илустриран тест ќе ви покаже какви емоции ве понесуваат најчесто. Пред вас има една илустрација на човек. Но, каков му... Какви емоции има човекот на илустрацијата?

–> ]]>

Овој забавен, илустриран тест ќе ви покаже какви емоции ве понесуваат најчесто.

Пред вас има една илустрација на човек. Но, каков му е изразот на лицето?

Дали човекот е бесен, изненаден, меланхоличен или едноставно не гледате емоции на лицето?

Кој е вашиот од четирите можни одговори?

Толкувањето се крие на следната страна…
Би можело да ве интересира:

Целиот текст тука!

CrnoBelo

Оваа вест е превземена од ЦрноБело. Повеќе на www.crnobelo.com

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *