Агенда.мк  агреагтор лого
Вилијам и Кејт ги собрале децата и работите и си заминале од кралската палата: Еве каде ќе престојуваат! Вилијам и Кејт ги собрале децата и работите и си заминале од кралската палата: Еве каде ќе престојуваат!
Омилена летна дестинација на идниот крал и неговата сопруга Принц Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон ги спакувале куферите и ги повеле своите три деца... Вилијам и Кејт ги собрале децата и работите и си заминале од кралската палата: Еве каде ќе престојуваат!

Омилена летна дестинација на идниот крал и неговата сопруга

Принц Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон ги спакувале куферите и ги повеле своите три деца на својата вообичаена дестинација за летување – островот Сили на југозападниот брег на Корнвол.

Поврзани објави

Времето за одмор им дошло во вистински миг – токму кога сѐ повеќе се пишува за книгата што ќе разоткрие сѐ за односите на популарните парови Кејт и Вилијам и Меган Маркл и принц Хари.

Поради тие околности, но и намалениот број на јавни појавувања како последица на пандемијата на коронавирус, која сѐ уште не стивнува, Кејт и Вилијам со задоволство ја прифатиле можноста да уживаат во одморот подолго од вообичаено.

Погледнете како изгледа омилената летна дестинација на идниот крал и неговата сопруга!

Принцот Вилијам колабирал и завршил во болница по посетата на гробот на неговата мајка!

loading…

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *