Агенда.мк  агреагтор лого
ВИКЕНД ХОРОСКОП: Супер денови за овие три знаци ВИКЕНД ХОРОСКОП: Супер денови за овие три знаци
ОВЕН Полека влегувате во динамична фаза кога љубовните прилики ќе ве изненадат. На работното место, за некои претставници следува унапредување. Внимавајте на здравјето. БИК... ВИКЕНД ХОРОСКОП: Супер денови за овие три знаци

ОВЕН

Полека влегувате во динамична фаза кога љубовните прилики ќе ве изненадат. На работното место, за некои претставници следува унапредување. Внимавајте на здравјето.

БИК

Подобрувањето ќе ве охрабри повеќе да излегувате, па оние што се сами ќе почнат да се додворуваат. Ќе пробувате разни опции на работење кои може да ви донесат заработувачка.

БЛИЗНАЦИ 

Насочете се кон она што го сакате вие, а не на она што од вас го очекуваат. Оние што бараат работа може да бидат повикани на разговор кој ветува. 

РАК

Ова се денови кога повеќето од вас ќе евоцираат спомени, ќе се навраќате на некои стари љубови. Ако треба некого да придобиете многу е веројатно дека во тоа ќе успеете повеќе одошто сте очекувале. 

ЛАВ

Внимавајте на настинки. На работното место нема да има никаква промена. Можеби треба да почнете да размислувате попрактично, можеби и да аплицирате за некоја обука од вашата област.

ДЕВИЦА

Ако сѐ уште сте сами, немојте да седите дома. Оние што се во врска ќе бидат исполнети. Некои колеги ќе ви се чудат затоа што не се навикнати да ве видат во такво издание. 

ВАГА

Оние што сè уште сами ќе бараат исклучиво личност од соништата. Сè повеќе сте подготвени јасно

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *