Агенда.мк  агреагтор лого
(Видео) Тони Брекстон без шминка за „Вог“ откри несекојдневна алатка за нега на лице (Видео) Тони Брекстон без шминка за „Вог“ откри несекојдневна алатка за нега на лице
Новата гостинка на магазинот „Вог“ во рубриката убавина е познатата пејачка Тони Брекстон. Таа од својот дом, специјално за онлајн изданието на магазинот, се... (Видео) Тони Брекстон без шминка за „Вог“ откри несекојдневна алатка за нега на лице

Новата гостинка на магазинот „Вог“ во рубриката убавина е познатата пејачка Тони Брекстон. Таа од својот дом, специјално за онлајн изданието на магазинот, се појави без шминка и покажа како изгледа нејзинот процез на нега на лице и шминка и кои производи ги користи.

Но, 52-годишната музичарка успеа да ги изненади сите со една своја „бјути“ тајна.

Имено, освен кремите за хидратација и против брчки што ги користи околу очите, таа употреби вибратор.

„Да, знам дека е вибратор, но јас го користам за масажа на мускулите на лицето и да нагласам, не сум го користела за ништо друго освен за тоа“, рече пејачката.

Покрај тоа, Брекстон пред камера се обиде да си стави вештачки трепки, што беше непредвидливо, но на крај успешно.

Во продолжение погледнете го целото видео, кое предизвика големи рекации во јавноста:

[embedded content]

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *