Агенда.мк  агреагтор лого
Ѕвездата од ТВ серијата „Breaking bad“, Брајан Кренстон им соопшти на своите обожаватели дека е излекуван од Ковид-19 по што донирал крвна плазма. Целиот...

Ѕвездата од ТВ серијата „Breaking bad“, Брајан Кренстон им соопшти на своите обожаватели дека е излекуван од Ковид-19 по што донирал крвна плазма.

Целиот текст тука!

Idividi

Оваа вест е превземана од Идивиди. Повеќе на www.idividi.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *