Агенда.мк  агреагтор лого
Работи што треба да ги поседува секој маж до својата 30 година Работи што треба да ги поседува секој маж до својата 30 година
Секој маж за да ја почувствува вистински самодовербата, да биде вистински маж кој гордо ќе се носи со она што го поминал и научил... Работи што треба да ги поседува секој маж до својата 30 година

Секој маж за да ја почувствува вистински самодовербата, да биде вистински маж кој гордо ќе се носи со она што го поминал и научил во животот, мора да направи барем една листа на работи кои ќе го карактеризираат како личност. Еве ги оние работи кои ние ги одвоивме што секој маж треба да ги има до неговите 30 години.

Колекција на книги

Кожен паричник

Класични чевли

Парфем по кој ќе биде препознатлив

Одело по мерка

Уникатно пенкало

Квалитетни очила за сонце

Препарати за одржување на чевлите

Квалитетен часовник

Кожна јакна

Машинка за бричење

Начин да може да направи совршено кафе по дома

Колекција на виски

Добри чорапи

Скара

Патики за трчање

Домашна канцеларија

Целиот текст тука!

Friday

Оваа вест е превземана од Friday. Повеќе на www.friday.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *