Агенда.мк  агреагтор лого
Нина Бадриќ во свој стил и возврати на жената што и понуди работа да копа компири Нина Бадриќ во свој стил и возврати на жената што и понуди работа да копа компири
SHARE Facebook Twitter Откако стана хит на социјалните мрежи понудата на една жена до хрваѕската пејачка Нина Бадриќ доколку нема работа да дојде кај... Нина Бадриќ во свој стил и возврати на жената што и понуди работа да копа компири

SHARE

Facebook

Twitter

Откако стана хит на социјалните мрежи понудата на една жена до хрваѕската пејачка Нина Бадриќ доколку нема работа да дојде кај неа да копа компири, пејачката не остана рамнодушна и одговори на нејзината понуда:

-Да уживаш во нечија невоља е пораз на човештвото, – напиша пејачката.

До оваа ситуација дојде откако Нина на интернет побарала од властите да се позанимаваат и со уметниците и пејачите и да размислат како да им помогнат во оваа криза со оглед на тоа дека се без работа, по што на оваа објава жената која претходно слични коментари и пишувала и на Северина и Маја Шупут овој пат се „закачи“ за Бадриќ, нудејки и работа во нива.

РЕКЛАМИ:

Loading…

SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleСамо со своите пријателки, Северина позира во секси костим за капење (фото)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *