Агенда.мк  агреагтор лого
Во бокал налеваме вода, додаваме мед, ливчиња жалфија. Лимонот и портокалите ги цедиме и нив течноста ја додаваме во бокалот. Во чашата на нутрибулет...

Во бокал налеваме вода, додаваме мед, ливчиња жалфија.
Лимонот и портокалите ги цедиме и нив течноста ја додаваме во бокалот.
Во чашата на нутрибулет ги соединуваме праската и крушата.
и нив ги додаваме во бокалот.
Оставме лимонадата со овошки да одстои во фрижидер 1 час.па ставаме коцки мраз и послужуваме.

Целиот текст тука!

Moi recepti

Оваа вест е превземана од Мои рецепти. Повеќе на www.moirecepti.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *