Агенда.мк  агреагтор лого
Во домот на Кендал Џенер Во домот на Кендал Џенер
Кендал Џенер ги отвори вратите на својот дом. 24-годишниот модел им откри на фановите како изгледа куќата во која живее во Лос Анџелес за списанието... Во домот на Кендал Џенер

Кендал Џенер ги отвори вратите на својот дом.

24-годишниот модел им откри на фановите како изгледа куќата во која живее во Лос Анџелес за списанието Architectural Digest.

[embedded content]

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *