Агенда.мк  агреагтор лого
Сораја овој пат бујните гради ги прошета во Сен Тропе, фановите збеснаа на фотките што таа ги бјави (фото) Сораја овој пат бујните гради ги прошета во Сен Тропе, фановите збеснаа на фотките што таа ги бјави (фото)
SHARE Facebook Twitter Во време на пандемија и кога границите се затворени а луѓето изолирани Сораја не запира и по краток период повторно покажа... Сораја овој пат бујните гради ги прошета во Сен Тропе, фановите збеснаа на фотките што таа ги бјави (фото)

SHARE

Facebook

Twitter

Во време на пандемија и кога границите се затворени а луѓето изолирани Сораја не запира и по краток период повторно покажа дека е главна на Инстаграм.

Старлетата извесен период беше во Црна Гора а во моментов своите гради и секси тело ги покажува на Азурниот брег.

Иако не открива со кого е таму сепак фановите повторно почнаа да воздивнуваат од нејзинте секси фотографии.

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Jul 28, 2020 at 5:31am PDT

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Jul 28, 2020 at 9:23am PDT

РЕКЛАМИ:

Loading…

SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleРецепт за среќа: 12 анти-стрес правила на сите времиња

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *