Агенда.мк  агреагтор лого
Yamaha Vigaro XV920 во изведба на Moose Motodesign Yamaha Vigaro XV920 во изведба на Moose Motodesign
Како продолжение на опсесијата за создавање на совршен мотор на поинаков начин Moose Motodesign прилагоди Yamaha Vigaro XV920 како изјава за љубовта кон моторот.... Yamaha Vigaro XV920 во изведба на Moose Motodesign

Како продолжение на опсесијата за создавање на совршен мотор на поинаков начин Moose Motodesign прилагоди Yamaha Vigaro XV920 како изјава за љубовта кон моторот. Овој Yamaha XV920 го дефинираат ‘drag’ задно тркало, скулптуриран издув, висококвалитетни полирани цевки од не’рѓосувачки челик, кој совршено ја одразува моќта на моторот.

[embedded content]

Чистите, дискретни рамки се хромирани во сребрена боја, додека резервоарот на предната стана доаѓа со заштита и јаглероден сјаен премаз. Поради издуниот систем задниот дел е редизајниран со цел динамичен и малку агресивен изглед.

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *