Агенда.мк  агреагтор лого
Ќе биде ова жешко лето, Јелена Карлеуша потполно гола во нејзиниот базен (фото) Ќе биде ова жешко лето, Јелена Карлеуша потполно гола во нејзиниот базен (фото)
SHARE Facebook Twitter Нема ден а да не направи некаков шок на своите фанови објавувајки фотографии на кои воопшто не се ни надевале ниту... Ќе биде ова жешко лето, Јелена Карлеуша потполно гола во нејзиниот базен (фото)

SHARE

Facebook

Twitter

Нема ден а да не направи некаков шок на своите фанови објавувајки фотографии на кои воопшто не се ни надевале ниту пак ги очекувале.

И овој пат скандалозната пејачка Јелена Карчеуша не ги остави рамнодушни сите кои ја видоа нејзината нова фотографија на која е потполно гола.

Ке биде ова жешко лето судејки по првите фотографии од оваа сезона…

РЕКЛАМИ:

Loading…

SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleСо градите во преден план Нивес Целзиус во уште една жешка фотка на Инстаграм (ФОТО)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *