Агенда.мк  агреагтор лого
Со градите во преден план Нивес Целзиус во уште една жешка фотка на Инстаграм  (ФОТО) Со градите во преден план Нивес Целзиус во уште една жешка фотка на Инстаграм  (ФОТО)
SHARE Facebook Twitter Контраверзната старлета Нивес Целзиус не престанува да провоцира и да објавува разгоени фотографии на својот Инстаграм профил. Таа и овој пат... Со градите во преден план Нивес Целзиус во уште една жешка фотка на Инстаграм  (ФОТО)

SHARE

Facebook

Twitter

Контраверзната старлета Нивес Целзиус не престанува да провоцира и да објавува разгоени фотографии на својот Инстаграм профил.

Таа и овој пат е актуелна низ балканските медиуми со фотографијата каде што во преден план се нејзините големи гради која собра околу 20 000 лајкови од своите обожаватели.

Со оглед на тоа дека стартуваше уште едно жешко лето, сигурно Нивес ќе изненадува со уште многу жешки и провокативни фотки.

РЕКЛАМИ:

Loading…

SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleПравила се правила, Лепа Брена го избркала Саша Поповиќ од дома!

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *