Вашата дневна агенда
Анти кризна мерка: Најлуди возачки моменти (Видео) Анти кризна мерка: Најлуди возачки моменти (Видео)
При потрагата на интересни видеа со цел зајакнување на нашата анти кризна мерка, налетавме на една видео компилација со неколку интересни и луди потези... Анти кризна мерка: Најлуди возачки моменти (Видео)

При потрагата на интересни видеа со цел зајакнување на нашата анти кризна мерка, налетавме на една видео компилација со неколку интересни и луди потези на возачи „уловени“ на камера. Од глупави сообраќајки и „каскадерски“ трикови со мотоцикли, преку луди дрифтања и горење гуми, па се до искршени автомбили без некое тркало на автопат. Во видеово ќе најдете сѐ, на вас ви останува да издвоите 10 минути од вашето време и се надеваме дека ќе ви измами некоја насмевка, но и воодушевување, како што беше случајот и со нас.

Уживајте…

[embedded content]

Целиот текст тука!

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *