Агенда.мк

контент агрегатор

Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со … Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со …
• Четврток, 15 Август 2019 14:35 Во овие пеколно жешки денови, Фахрие Евџен и Бурак Озчивит се разладуваа во Бодрум. Славните турски актери беа... Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со …

• Четврток, 15 Август 2019 14:35

Во овие пеколно жешки денови, Фахрие Евџен и Бурак Озчивит се разладуваа во Бодрум.

Славните турски актери беа фотографирани од папараците додека уживаа во и покрај базен, а нивното синче Каран заедно со дадилка ги гледаше од куќата.

View this post on Instagram

A post shared by@gulbesekerimf) on Aug 14, 2019 at 5:13am PDT

33-годишната актерка позната по улогата на „Неџла“ позираше и во црвена облека, додека Бурак ја фотографираше.

Следниот ден, Фахрие и Бурак беа фотографирани на аеродром. Тие се обидуваат да го чуваат синчето подалеку од јавноста и медиумите, па затоа транспортерот на бебенцето беше покриен.

Фахрие и Бурак стапија во брак во јуни 2017 година, а нивното синче се роди во април оваа година.

Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со новородениот син фотографирани кога ја напуштаа болницата во Истанбул „Неџла“ го истакна трудничкото стомаче во црн фустан покрај „Кемал“ во Истанбул „Неџла“ и „Кемал“ наскоро ќе станат родители: Убавата турска актерка сподели фотографии од трудничко стомаче „Неџла“

Целиот текст тука!

Femina

Оваа вест е превземана од Фемина. Повеќе на www.femina.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *