Агенда.мк

контент агрегатор

Сосема поразчична од пејачот: Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот брак Сосема поразчична од пејачот: Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот брак
SHARE Facebook Twitter Милјана е ќерка од првиот брак на познатиот пејач Аца Лукас. Таа не ја сака јавната професија и веќе неколку години... Сосема поразчична од пејачот: Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот брак

SHARE

Facebook

Twitter

Милјана е ќерка од првиот брак на познатиот пејач Аца Лукас.

Таа не ја сака јавната професија и веќе неколку години работи како шминкерка во Гранд продукција.

Нејзиниот живот е сосема поинаков од оној на нејзиниот татко.

Таа не вози луксузен автмобил и не троши куп пари на маркирана облека.

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleВи се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *