Агенда.мк

контент агрегатор

Ви се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари Ви се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари
SHARE Facebook Twitter Тоа беше во она време додека Тејлор беше кантри пејачка. Денеска е планетарно позната музичка ѕвезда: зад себе ги има најпопуларните... Ви се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари

SHARE

Facebook

Twitter

Тоа беше во она време додека Тејлор беше кантри пејачка.

Денеска е планетарно позната музичка ѕвезда: зад себе ги има најпопуларните албуми на годината,а денес е најплатената јавна личност.

Но, пред сето ова, Тејлор беше кантри пејачка од Нешвил, која повремено заработувала пари со глума, и тоа во една од најпопуларните серии на денешницата, CSI.

Тејлор тогаш беше многу поинаква од сега, но сфаќаме дека тоа се вика растење.

Можеби веќе сте виделе некои од епизодите, но не сте ја препознале или тогаш не сте знаеле која е Тејлор Свифт.

Погледнете:

[embedded content]

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleОваа земја има најмногу ѓубре во светот

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *