Агенда.мк

контент агрегатор

Еве кеко ја поддржаа Тамара нејзините колешки Карлеуша, Шерифовиќ и Беквалац /ФОТО/ Еве кеко ја поддржаа Тамара нејзините колешки Карлеуша, Шерифовиќ и Беквалац /ФОТО/
SHARE Facebook Twitter По одличниот настап на полуфиналната вечер на Тамара на годинешниот „Евросонг“, поддршка за неа пристига од целиот балкан. Нејзините колеги од... Еве кеко ја поддржаа Тамара нејзините колешки Карлеуша, Шерифовиќ и Беквалац /ФОТО/

SHARE

Facebook

Twitter

По одличниот настап на полуфиналната вечер на Тамара на годинешниот „Евросонг“, поддршка за неа пристига од целиот балкан.

Нејзините колеги од Македонија на своите социјални профили не пропуштија да напишат пофални зборови а тоа го направија и дел од колешките во Србија.

Имено на своите Инстаграм профили со фотографии и поддршка се огласија и Јелена Карлеуша, Марија Шерифовиќ и Наташа Беквалац.

Тие постираа фотографии од настапот а и не го криеа задоволството и поддршката кон нашата петставничка. Видете и сами…

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleКелнер по грешка на гостин му послужил вино од 4 500 фунти

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *