Агенда.мк

контент агрегатор

Ослабете за една недела со вистинскиот избор на исхрана Ослабете за една недела со вистинскиот избор на исхрана
Доктор Оз нуди здрав начин на слабеење што ќе ви помогне да го израмните стомакот и да почнете да согорувате масти за само една... Ослабете за една недела со вистинскиот избор на исхрана

Доктор Оз нуди здрав начин на слабеење што ќе ви помогне да го израмните стомакот и да почнете да согорувате масти за само една недела.

Тој и неговиот гостин, фитнес тренерот Крис Пауел, објаснуваат како со исфрлање на штетните намирници и воведувањето на правилен режим на исхрана, вашето тело ќе почне да се ослободува најпрво од вишокот вода, а потоа и од масните наслаги.

Тие напоменуваат дека ова не е одржлив режим на исхрана, но дека е добар почеток да симнете некој килограм за мотивација.

[embedded content]

Целиот текст тука!

Friday

Оваа вест е превземана од Friday. Повеќе на www.friday.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *