Агенда.мк

контент агрегатор

Кога мечки ќе ти се степаат во двор (Видео) Кога мечки ќе ти се степаат во двор (Видео)
SHARE Facebook Twitter Американец од Њу Џерси излегол во својот двор, па имал што да види.Две мечки накострешени една на друга се подготвувале за... Кога мечки ќе ти се степаат во двор (Видео)

SHARE

Facebook

Twitter

Американец од Њу Џерси излегол во својот двор, па имал што да види.
Две мечки накострешени една на друга се подготвувале за борба.
Мечките ржеле една на друга и се степале, без да обрнат внимание на набљудувачот.
Борбата земала голем замав и мечките се приближиле до тремот, па сопственикот на домот од безбедносни причини морал да влезе во куќата.

“Сведокот” за локалните медиуми објаснил дека мечките најверојатно се бореле за женка.

[embedded content]

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleОва е најчудниот провалник во светот! Next articleОвој остров е вистинска туристичка атракција, погледнете зошто (Видео)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *