Агенда.мк

контент агрегатор

Трудница за пример: Меган Маркл блесна во уште едно совршено издание (ФОТО) Трудница за пример: Меган Маркл блесна во уште едно совршено издание (ФОТО)
SHARE Facebook Twitter Војвотката од Сасекс го придружувала својот сопруг на свечената изведба на претставата „Широка земја“ во Природниот музеј во Лондон, каде се... Трудница за пример: Меган Маркл блесна во уште едно совршено издание (ФОТО)

SHARE

Facebook

Twitter

Војвотката од Сасекс го придружувала својот сопруг на свечената изведба на претставата „Широка земја“ во Природниот музеј во Лондон, каде се дружеле со членовите на организацијата за зачувување на животната средина.

Меган носела удобен фустан направен од чиста волна од новата колекција на Келвин Клајн.

Иако веќе е во поодмината бременост, бившата актерка сеуште не се откажува од високите потпетици.

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleПерформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *