Агенда.мк

контент агрегатор

Перформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео) Перформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео)
SHARE Facebook Twitter Пред Михаела да добие инјекција против грип, нејзиниот брат, кој исто така ја примил истата вакцина, ја исплашил со изјавата дека... Перформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео)

SHARE

Facebook

Twitter

Пред Михаела да добие инјекција против грип, нејзиниот брат, кој исто така ја примил истата вакцина, ја исплашил со изјавата дека многу ќе ја боли.

„Полошо е отколку што можеш да замислиш… Многу полошо“, и рекол тој.

Таа оваа изјава не ја поднела баш најдобро и направила огромна драма околу тоа.

Погледнете ја нејзината реакција, навистина заслужува Оскар за нејзината изведба 🙂

[embedded content]

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleСе чувствувате уморно? Ова се причините

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *