Агенда.мк

контент агрегатор

Богат појадок на многу едноставен начин Богат појадок на многу едноставен начин
SHARE Facebook Twitter Состојки: Леб на кришкиСалама и кашкавал по изборДоматиЈајцерендан кашкавалПавлака или мајонез – за мачкање на лепињатаМагданос за декорација Подготовка: Наредете како... Богат појадок на многу едноставен начин

SHARE

Facebook

Twitter

Состојки:

Леб на кришки
Салама и кашкавал по избор
Домати
Јајце
рендан кашкавал
Павлака или мајонез – за мачкање на лепињата
Магданос за декорација

Подготовка:

Наредете како на фотографијата – прелијте со изматени јајца потпечете неколку минути и готово е!

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleЈелена Карлеуша го возвраќа ударот! (ВИДЕО)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *