Агенда.мк

контент агрегатор

Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на нејзината прва свадба пред 15 години (ВИДЕО) Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на нејзината прва свадба пред 15 години (ВИДЕО)
SHARE Facebook Twitter Кога во 2002 година снимала албум за “BK Sound”, поп пејачката Јелена Карлеуша започнала романса со Бојан Кариќ, еден од наследниците... Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на нејзината прва свадба пред 15 години (ВИДЕО)

SHARE

Facebook

Twitter

Кога во 2002 година снимала албум за “BK Sound”, поп пејачката Јелена Карлеуша започнала романса со Бојан Кариќ, еден од наследниците на богатото семејство Кариќ.

Се венчаа во септември, 2004та година но по неполни пет месеци брак парот се раздели.

Се шпекулираше дека Карлеуша го изневерила Бојан со телохранотелот, додека таа тврдеше дека сето ова и е наместено со цел да и се уништи бракот.

Погледнете дел од свадбената церемонија и како изгледаше Јелена како невеста.

[embedded content]

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleСе појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ФОТО)

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *