Агенда.мк

контент агрегатор

Фустан + панталони = оцена 10(галерија) Фустан + панталони = оцена 10(галерија)
Девојките со беспрекорен стил, музите на секој верен моден следбеник и константна инспирација за сите нас. Тие се кралиците на уличниот стил! Судејќи според... Фустан + панталони = оцена 10(галерија)

Девојките со беспрекорен стил, музите на секој верен моден следбеник и константна инспирација за сите нас. Тие се кралиците на уличниот стил!

Судејќи според нивните последни постови, највпечатливата комбинација за оваа сезона е фустан и панталони!

Фустаните со миди должини последните две години се на врвот на листата на најпосакуваните парчиња за летната сезона.

Тие се лесни, женствени … И малку здодевни! Со цел да го изгубите оној теткински изглед и да доминирате на улиците како нашите омилени трендсетерки следете ги овие трикови за комбинација на панталони и фустани.

Пет ‘hippie’ модни трендови кои се повторно популарни(фото)

Целиот текст тука!

Makedonija denes

Оваа вест е превземана од . Повеќе на www.makedonijadenes.com.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *