Агенда.мк

контент агрегатор

Се појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ФОТО) Се појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ФОТО)
SHARE Facebook Twitter Никако да стивне скандалот во кој главни актери се поп дивата Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. По последната информација дека... Се појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ФОТО)

SHARE

Facebook

Twitter

Никако да стивне скандалот во кој главни актери се поп дивата Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

По последната информација дека Врањеш ја тужи пејачката поради нанесен стрес и страв поради нејзините закани на социјалните мрежи, се појави нова преписка која ја шокираше јавноста.

Српскиот портал Курир објави нови, досега најшокантни пораки помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

Фото: Printscreen Kurir.rs

Повеќе детали прочитајте ОВДЕ

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleОвие подароци се на црна листа за Денот на вљубените

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *