Агенда.мк

контент агрегатор

Овие подароци се на црна листа за Денот на вљубените Овие подароци се на црна листа за Денот на вљубените
Планирате да ја изненадите вашата партнерка со посебен подарок кој ќе ја искаже вашата љубов? Внимавајте да не добиете спротивен ефект! Со оглед на... Овие подароци се на црна листа за Денот на вљубените

Планирате да ја изненадите вашата партнерка со посебен подарок кој ќе ја искаже вашата љубов? Внимавајте да не добиете спротивен ефект!

Со оглед на тоа дека мажите и жените функционираат различно, дознајте кој подарок се наоѓа на „црната листа“.

Прегратка

Ако сте разговарале со партнерката за подарок за Денот на вљубените, а таа била скромна и не посакала ништо, не паѓајте на оваа фора.

Најлошо што можете да направите е да се појавите пред неа со празни раце да ја гушнете и бакнете.

Книга за самодоверба

Уште еден катастрофален подарок кој во одреден момент ви звучи сјајно или корисно, но всушност може да ја навреди вашата партнерка.

Подобро почнете потрага за нова романтична книга.

Фејсбук љубовна апликација

Иако звучи симпатично, не е ни малку романтично туку станува збор за мрзеливост.

Ако навистина ви е важна личноста со која сте моментално, направете малку повеќе од две кликнувања со глувчето.

Подароци поврзани со слабеење

Забранета зона во која не смее ниеден маж да влезе!

Килограмите се многу чувствителна тема за дамите, па ако сте нарачале ЦД со вежби за слабеење или билни таблети за некој килограм помалку, ве предупредуваме!

Домашно милениче

Домашното милениче е голема одоворност, која бара многу внимание и

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *