Агенда.мк

контент агрегатор

Стилот на Рајан Гослинг е само за копирање Стилот на Рајан Гослинг е само за копирање
Еден од најпознатите холивудски актери, Рајан Гослинг постојано ни дава причина да го споделиме на нашиот портал, поради неговиот одличен стил. При неговото престојување... Стилот на Рајан Гослинг е само за копирање

Еден од најпознатите холивудски актери, Рајан Гослинг постојано ни дава причина да го споделиме на нашиот портал, поради неговиот одличен стил. При неговото престојување во Лос Анџелес, новинарите успеале да го фотографираат и да ни го доловат неговиот совршен кежуал стил.

Вреди да украдете некој моден потег од Гослинг 🙂

Целиот текст тука!

Friday

Оваа вест е превземана од Friday. Повеќе на www.friday.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *