Агенда.мк

контент агрегатор

По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/ По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/
SHARE Facebook Twitter По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг... По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

SHARE

Facebook

Twitter

По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, таа бурно реагираше и ги демантираше сите наводни трачеви поврзани за оваа тема.

Таа и Душко потврдија на социјалните мрежи потврдија дека меѓу нив се е во ред, па по сево ова реши да отпатува д Србија.

Дека никогаш не и е досадно покажа и овој пат со кусо видео на социјалните мрежи како се вози на количка низ аеродромот.

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleТони Цетински обвинет за предизвикување сообраќајка со смртна последица

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *