Агенда.мк

контент агрегатор

Зошто јануари е секогаш со црни бројки за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ Зошто јануари е секогаш со црни бројки за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ
SHARE Facebook Twitter И овој јануари како и претходните од 2000 година ќе остане меѓу најтажните за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ и нејзиното семејство.... Зошто јануари е секогаш со црни бројки за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ

SHARE

Facebook

Twitter

И овој јануари како и претходните од 2000 година ќе остане меѓу најтажните за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ и нејзиното семејство.

Секоја година таа и своите деца на 15 јануари се присетуваат на убиството на нивниот сопруг и татко Аркан кој на тој датум во хотелот Интерконтинентал беше крвнички убиен.

Таа секоја година на овој датум го посетува гробот и се сеќаваат на овој трагичен ден.

„Интерконтинентал го сметам дека е гробно место на мојот сопруг и никогаш нема да го посетам тој хотел ниту јас ниту моето семејство. Тоа е црн јануари“ – изјавила Цеца за медиумите.

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleПо скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *