Агенда.мк

контент агрегатор

Позната е актерката која ќе ја оживее Барби во првиот филм за оваа кукла Позната е актерката која ќе ја оживее Барби во првиот филм за оваа кукла
SHARE Facebook Twitter Дваесет и осум годишната актерка Марго Роби ќе ја толкува улогата на куклата Барби во првиот игран филм за оваа најпозната... Позната е актерката која ќе ја оживее Барби во првиот филм за оваа кукла

SHARE

Facebook

Twitter

Дваесет и осум годишната актерка Марго Роби ќе ја толкува улогата на куклата Барби во првиот игран филм за оваа најпозната кукла.

Во едно интервју таа открила дека и е чест да ја игра оваа улога и дека верува во истата.

„Марго е идеале избор за продуцент и актерка која ќе го оживее ликот на Барби, на начин кој е релевантен за денешната пубика“, вели Тоби Емерич од „Варнер Брос“.

РЕКЛАМИ: — SHARE

Facebook

Twitter

Previous articleБрус Вилис „ѓон“ пијан едвај излезе од ноќен клуб /ФОТО/

Целиот текст тука!

Hitportal

Оваа вест е превземана од Хитпортал. Повеќе на www.hitportal.mk

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *