Вашата дневна агенда
Секој коктел раскажува приказна
Во Рим, центарот на италијанската кинематографија, оваа година симболично се отвори и започна новата кампања “Campari Red Diaries” (Црвените дневници на Кампари) – (Р)еволуција на Кампари календарот.  Магијата на правењето на секој од 12-те коктели ни ја оживуваат 14 бармени кои нè носат на патување околу светот како и... Читај понатаму
(Р)еволуција на Кампари календарот
Во Рим, центарот на италијанската кинематографија, оваа година симболично се отвори и започна новата кампања “Campari Red Diaries” (Црвените дневници на Кампари) – (Р)еволуција на Кампари календарот. Магијата на правењето на секој од 12-те коктели ни ја оживуваат 14 бармени кои нè носат на патување околу светот како и... Читај понатаму
Кампари ја лансира кампањата “The Red Diaries”
Компанијата зад легендарниот италијански црвен аперитив со горко-сладок вкус, Кампари, ја лансираше својата кампања “The Red Diaries” (Црвените дневници) во која се оживуваат на филмското платно приказните за 12 коктели раскажани од бармени ширум светот. Кампари оваа година во својата кампања му пристапува на брендот иновативно но без отстапки... Читај понатаму

Ценовник

Без категорија октомври 17, 2017 0

    Позиција Димензија   Цена во евра (неделно)   Хедер (десно од  логото) 728×90 510 Хедер (десно од  логото) 468×60 300 Лева страна (прва категорија) 300х250 300 Лева страна (втора категорија) 300х250 250 Лева страна (до крајот на страната) 300х250 200 Лева страна (прва категорија) 300х600 500 Лева... Читај понатаму
Zvezda je prvu ovosezonsku utakmicu započela u petorci Ročesti, Feldin, Dangubić, Bjelica i Lesor, i upravo je francuski novajlija obeležio uvodne trenutke. ⚡️MONSTER DUNK ALERT⚡️ Welcome to #ABALiga Mr. Lessort! #CZVMOR @kkcrvenazvezda @ThiasLsf pic.twitter.com/2z40BzOrS2 — ABA Liga (@ABA_League) October 1, 2017 U nastavku igre Zvezdin kvalitet je sve više... Читај понатаму