Агенда.мк

контент агрегатор

Четврта сезона на одличната серија ‘The 100’ Четврта сезона на одличната серија ‘The 100’
5
Оваа година продолжува четвртата сезона на одличната серија “The 100”. Дејството се случува 97 години по нуклеарна војна која ја уништува цивилизацијата, кога еден... Четврта сезона на одличната серија ‘The 100’

Оваа година продолжува четвртата сезона на одличната серија “The 100”. Дејството се случува 97 години по нуклеарна војна која ја уништува цивилизацијата, кога еден вселенски брод во кој живеат преживеаните испраќа 100 малолетни деликвенти назад на Земјата со надеж дека можеби повторно ќе ја населат земјата.

Агенда

Нема коменари.

Оставете коментар први.

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *